Vai Vējoņu pāris tā varētu?! Obamu pāris iegriež ballīti 4. maijā!

1 komentārs

ASV prezidents Baraks Obama un viņa dzīvesbiedre Mišela šonedēļ atzīmēja 4. maiju. Pirmais pāris svinēja Starptautisko Zvaigžņu karu dienu, dejojot kopā ar populārās filmas varoņiem.

Video ar deju, kāda Baltajā namā vēl nebija redzēta, tika publiskota sociālajos tīklos. Tajā redzams, kā prezidents un viņa dzīvesbiedre jautri cilā kājas kopā ar robotu R2-D2 un diviem citiem filmas varoņiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Zvaigžņu karu dienu atzīmē filmu fani visā pasaulē, un te ir redzams, ka arī ASV prezidents ir viens no tiem.

Vai zināji? 4. maijs visā pasaulē tiek svinēts kā Zvaigžņu karu diena!

Kamēr visa Latvija 4. maijā priecājas par neatkarību, citviet pasaulē šim datumam ir cita, mazliet jocīga nozīme. Daudzās valstīs 4. maiju atzīmē kā Zvaigžņu karu dienu.

Populārās fantastikas filmu sērijas fani visā pasaulē šodien tērpjas kostīmos, kas attēlo viņu iecienītākos varoņus un izspēlē iecienītākās ainas no filmām. 4. maijs šīm svinībām izvēlēts vārdu spēles dēļ. May the fourth jeb tulkojumā 4. maijs angliski skan ļoti līdzīgi frāzei ”may the force” jeb tulkojumā – ”lai spēks ir ar tevi”. Šo frāzi filmu varoņi izmanto, lai novēlētu viens otram labu veiksmi cīņā pret tumsas spēkiem.

Skaties un brīnies!

Foto – Zvaigžņu karu dienas svinības pasaulē:

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Nu re
    0

    Nu re

    Putins ar Medvedju labprāt uzlaistu kazačoku.

    06.05.2016 12:12

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas