Vai tu būtu gatavs savā mājā izmitināt bēgli? Daudzi vācieši IR gatavi palīdzēt

3 komentāri

Vai jūs būtu gatavi savos dzīvokļos un mājās jau šonakt izguldīt Sīrijas un Irākas bēgļus? Šādu jautājumu Vācijas iedzīvotājiem interneta forumos katru vakaru uzdod labdarības organizācijas, turklāt nereti gūst apstiprinošu atbildi.

Apzinoties, ka Vācijā ierodas vairāk patvēruma meklētāju, nekā valsts spēj izveidot bēgļu nometnes, berlīnieši radījuši pat vairākas mobilās aplikācijas un Facebook grupas, kurās iedzīvotāji piedāvā savas brīvās istabas vai vietu uz dīvāniem nodot ielās salstošajiem bēgļiem. Šī pilsoniskā aktivitāte gūst arvien lielāku popularitāti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Augusta, brīvprātīgā darbam ar bēgļiem Berlīnē:

Mēs zvanām un sakām, piemēram, mums ir trīs bēgļi šeit, vai mums ir ģimene ar bērniem vai arī trīs vīrieši, kā tas bija vakardienas gadījumā, un tad mums tiek pateikta adrese. Mēs tad ar savām privātajām automašīnām patvēruma meklētājus turp aizvedam. Līdz šim tas strādājis ļoti labi, un līdz šim nekādas drošības problēmas nav bijušas. Viņi visi ir bijuši ļoti pieklājīgi.

Skaties foto:

Plašāk par šo berlīniešu iniciatīvu stāstīsim LNT Ziņās astoņos vakarā, turpinot sižetu sēriju par bēgļiem Vācijā.

3 komentāri

TOP komentāri

 • nikolajsvolkovs@inbox.com
  +3

  nikolajsvolkovs@inbox.com

  Malacis Linda...labaak un preciizaak pateikt nav iespejams....

  25.11.2015 14:45

 • Linda
  +3

  Linda

  Nemuzam!
  Vini labu nekad neatdaris ar labu,tikai ar launu.Vini bezdievigi izmanto tos pajolinus-welcometajus.Tas ir ka draudziba ar vampiru...pilnmenes nakti vins tapat neatvairami tieksies izsukt tev asinis.
  Pret dabu jau nevar cinities.

  25.11.2015 13:14

 • .... ......
  0

  .... ......

  Bērnus jà,večus sūtītu atpakaļ majas

  25.11.2015 17:50

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas