Vācijas vilcienu katastrofā vainīgais kontrolieris spēlējis datorspēli

0 komentāri

Pirms diviem mēnešiem Vācijā notikušajā ātrvilcienu avārijā vainojams satiksmes kontrolieris, kura uzmanību bija novērsusi datorspēle.

Viņš uz sava mobila telefona bija spēlējis spēli internetā, kas novērsusi viņa uzmanību un attiecīgi devis nepareizu komandu abiem piepilsētas vilcieniem. Vēlāk gan kontrolieris centies labot savu vainu, taču devis nepareizu komandu, uz ko vilciena mašīnisti nav reaģējuši.

Tas novedis pie divu ātrvilcienu sadursmes, kurā dzīvības zaudēja 11 cilvēki, bet vairāki desmiti guva dažādus ievainojumus. Pats avārijas izraisītājs notikušajā ir atzinies, un tagad viņam draud līdz pat 5 gadiem cietumā par slepkavībām aiz neuzmanības.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas