Vācijas policija meklē iespējamos terora aktu gatavotājus Minhenē

0 komentāri

Jaunā gada sagaidīšanu Vācijā, Minhenē aizēnojusi terora trauksme – policija nepilnu pusotru stundu pirms gadumijas, sāka evakuēt pilsētas galveno dzelzceļa staciju un vēl vienu staciju Minhenes rietumdaļā, apturot arī vilcienu satiksmi.

Vienlaikus policija ar sociālo tīklu starpniecību vairākās valodās brīdināja par konkrētiem terora draudiem, kas saņemti no kādas citas valsts izlūkdienesta. Pēc tam kļuva zināms, ka policija meklē septiņus cilvēkus, kas plānojuši jaungada sagaidīšanas laikā sarīkot vairākus sprādzienus masu pulcēšanās vietās Minhenē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bavārijas federālās zemes iekšlietu ministrs informējis, ka aizdomās turamie ir teroristu organizācijas Islāma Valsts kaujinieki no Sīrijas un Irākas. Tiesa gan, nav zināms, vai viņi vēl atrodas Vācijā.

Šorīt dzelzceļa satiksme ir atjaunota un terora trauksmes līmenis samazināts. Terorisma draudi šajās brīvdienās ir aktuāli vairākās Eiropas pilsētās – gan Briselē, gan Parīzē šī iemesla dēļ bija atcelta tradicionālā jaungada uguņošana.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas