Vācijas galvaspilsētā Berlīnē noticis sprādziens; sākta izmeklēšana par slepkavību

0 komentāri

Vācijas galvaspilsētā Berlīnē noticis automašīnas sprādziens. Tiek ziņots, ka sprādzienā gājis bojā automašīnas vadītājs, ziņo Vācijas policija. Jaunākā informācija liecina – policija uzsākusi izmeklēšanu par slepkavību.

Kā ziņo vietējie mediji – automašīna uzsprāgusi pagaidām nenoskaidrotu iemeslu dēļ, un tas noticis Berlīnes centrā, Šarlotenburgas rajonā. Sprādziens noticis laikā, kad automašīna braukusi centra virzienā. Sprādziena spēks licis automašīnai pacelties gaisā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kamēr netiks noskaidrots, kāds ir sprādziena iemesls, Vācijas policija savā Twitter kontā aicinājusi tuvākās apkaimes iedzīvotājus neiet laukā no mājas un aizvērt logus. Vēlāk tika informēts, ka apkaimē citas sprāgstvielas nav atrastas.

Patlaban tuvējā apkārtne ir norobežota, un notiek izmeklēšana. Likumsargi pārmeklē, vai automašīnā ir bijuši sprāgstoši materiāli, tāpat uzsākta izmeklēšana par slepkavību.

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas