Vācija un Lielbritānija pēc aviokatastrofas Spānijā liedz lidot Airbus A400M

0 komentāri

Lielbritānija un Vācija pēc sestdienas militārās transportlidmašīnas Airbus A400M aviokatastrofas Spānijā pagaidām liegušas pacelties savām Airbus A400M lidmašīnām.

Pilnīgi jaunā lidmašīna Airbus A400M bija devusies izmēģinājuma lidojumā un nogāzusies aptuveni minūti pēc pacelšanās no Seviljas lidostas. Vismaz četri cilvēki gāja bojā. Dienesti joprojām noskaidro precīzu lidmašīnā bijušo cilvēku skaitu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Pēc A400M avārijas pie Seviljas sestdien tika nolemts pārtraukt Vācijas aizsardzības spēku izmēģinājuma lidojumus ar A400M līdz turpmākiem paziņojumiem,” pavēstījis Vācijas Bruņoto spēku pārstāvis.

Viņš pastāstījis, ka, kopš lidmašīna Vācijai piegādāta pagājušā gada decembrī, ar to regulāri ticis lidots.

Patlaban Vācija gaida ziņas par avārijas iemesliem un pastāvīgi kontaktējas ar Airbus.

Arī Lielbritānijas Aizsardzības ministrija paziņojusi, ka pagaidām pārtrauks lidojumus ar, tās rīcībā esošajām, divām A400M lidmašīnām.
Airbus A400M tiek izgatavots Seviljā un pašlaik tiek veikti tā izmēģinājuma lidojumi. Astoņas valstis pasūtījušas 194 lidaparātus un pagājušajā gadā tika veiktas pirmās piegādes.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas