Vācijā tornado postījumos iet bojā cilvēks

0 komentāri

Plašiem negaisiem un tornado brāžoties pāri Vācijai, valsts ziemeļos gājis bojā viens cilvēks, bet vēl 30 guvuši traumas.

Visplašākie postījumi nodarīti Bicovas pilsētā, netālu no Rostokas, ēkām norauti jumti, ar visām saknēm izrauti koki, bet automašīnas esot aiznestas pat 70 metru attālumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bicovā vismaz 30 cilvēki guvuši traumas ar vēja nestām atlūzām. Hamburgā gājis bojā kāds 26 gadus vecs vīrietis, bet viņa draudzene, kura ir stāvoklī – guvusi smagas traumas, kad abu automašīnai trāpīja vēja nestas atlūzas.

Pērkona negaisi apturēja arī autobusu un vilcienu satiksmi, bet dzelzceļa līniju starp Hamburgu un Lībeku abos virzienos nobloķēja vēja nogāzts koks.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas