Vācijā terorisma draudu līmenis ir augstākais kopš 70.gadiem

0 komentāri

Terorisma uzbrukuma draudi Vācijā ir lielākie kopš 70.gadiem, saskaņā ar nopludinātu valdības ziņojumu uzskata Vācijas varasiestādes. Ziņojumā secināts, ka dažāda lieluma un intensitātes uzbrukumu draudi pastāv jebkurā brīdī.

Kāda augsta ranga drošības dienestu amatpersona izdevumam Bild atklāja, ka tik lieli terorisma draudi Vācijā pēdējo reizi bija 70.gadu beigās, kad Vācijā uzdarbojās galēji kreisais teroristiskais grupējums Sarkanās armijas frakcija (RAF).

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Eksperti secināja, ka Vācija joprojām ir islāmistu teroristu kustību uzmanību centrā. Tieši islāmistu kustības rada vislielākos draudus. Tās motivējusi Vācijas iesaistīšanās pasaules mēroga cīņā pret islāma terorismu.

Sevišķu risku rada vairāk nekā 150 kaujinieki, kas atgriezušies valstī pēc karošanas Tuvajos Austrumos, tostarp Sīrijā un Irākā.

Tomēr ziņojumā norādīts, ka Vācijā ir arī “lielā mērā pašpietiekami nelieli grupējumi” un personas, kas plāno uzbrukumus individuāli, reizēm, darbojoties ļoti ātri internetā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas