Vācijā sarūk bēgļu straume! Vairāku miljonu eiro vērtie bēgļu centri stāv tukši

0 komentāri

Kamēr Grieķija turpina cīnīties ar milzu bēgļu pieplūdumu, Vācija – kas ir patvēruma meklētāju galamērķis, atklāj, ka kopš Austrijas un Maķedonijas robežas slēgšanas, bēgļu plūsma valstī ir būtiski samazinājusies.

Patvēruma meklētāju centrs netālu no Vācijas pilsētas Zalcburgas, kura izveidei tika tērēti vairāki miljoni eiro, šobrīd vairāk līdzinās spoku pilsētai – tukšas gultas un ēdamzāles. Līdzīga situācija izveidojusies arī citviet Vācijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Pēc pagājušā ”septembra pīķa”, kad pie mums ieradās aptuveni divi tūkstoši bēgļu dienā – situācija ir krasi mainījusies. Bēgļu skaits ir samazinājies gandrīz līdz nullei. Piemēram, šodien šeit ieradās trīs cilvēki,” atklāj Vācijas robežsardzes virsnieks Džozefs Flečers.

Amatpersonas atklāj, ka šogad trīs mēnešu laikā Vācijā ieradušies nedaudz vairāk kā 100 tūkstoši patvēruma meklētāju.

Foto

Vācija ir viens no patvēruma meklētāju galamērķiem, jo tur viņiem tiek nodrošināti dāsni pabalsti. Tikmēr bēgļu plūsma no kara skartajām Ziemeļāfrikas valstīm nemazinās.

Pagājušajā naktī pie Grieķijas krastiem pārtverta laiva, kurā atradušies vairāk nekā tūkstotis patvēruma meklētāju, lielākoties sievietes un bērni.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas