Vācijā sāk tiesāt Jaungada nakts seksuālajos uzbrukumos apsūdzēto migrantu

0 komentāri

Šodien Vācijas pilsētā Diseldorfā sākusies tiesa pirmajam Jaungada nakts seksuālajos uzbrukumos apsūdzētajam migrantam.

33 gadus vecais marokānis Tofiks, kura uzvārds medijiem netiek atklāts, bija viens no uzbrucēju grupas, kas Jaungada naktī uzdarbojās Diseldorfas vecpilsētā. Upure varmāku atpazina vēlāk, kad viņš vietējai televīzijai sniedza interviju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jaungada naktī daudzās Vācijas pilsētās gados jaunu imigrantu bariņi uzbruka vietējiem iedzīvotājiem, viņus piekaujot un aplaupot, bet sievietēm – seksuāli uzmācoties.

Kaut par šīs nakts notikumiem policijā saņemts vairāk nekā pusotrs tūkstotis sūdzību, no kurām trešdaļa saistīta tieši ar dzimumnoziegumiem, marokānis Tofiks pagaidām ir vienīgais, kuram celtas oficiālas apsūdzības.

Tas Vācijā izraisījis ļoti asas debates par valsts ”atvērto durvju” imigrācijas politiku.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas