Vācija politiķi baidās, ka viņu sarunas noklausās; sākuši izmantot vienreizlietojamos telefonus

0 komentāri

Bažījoties par telefon-sarunu noklausīšanos, Vācijas politiķi arvien biežāk sākuši ārzemju braucienu laikā izmantot vienreiz izmantojamos mobilos telefonus, tā vēsta žurnāls Spiegel.

Šādi mobilie telefoni, kas tiek iznīcināti pēc atgriešanās Vācijā, tiek izmantoti ne tikai Krievijā un Ķīnā, bet arī tādās tuvās sabiedrotajās valstīs kā Lielbritānija un ASV.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā raksta Spiegel, dažādas drošības iestādes jau desmit gadus brīdina par noklausīšanās riskiem, it īpaši ņemot vērā apstākli, ka ir ierasta prakse vizītē atbraukušiem politiķiem atstāt savus mobilos telefonus ārpus telpas, dodoties uz slepenām sarunām.

Taču bez uzmanības atstāti telefoni dod iespēju spiegošanas aģentūrām manipulēt ar aparātiem vai pat augšupielādēt spiegošanas programmas.

Lietot vienreiz izmantojamos telefonus politiķiem ieteicis Vācijas Federālais informācijas drošības birojs. Bažas par noklausīšanos vairojušas ziņas, ka ASV Nacionālā drošības pārvalde vairākus gadus izspiegojusi Vācijas kancleri Angelu Merkeli un viņas tuvākos padomniekus.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas