FOTO: Vācijā notiek sadursmes starp bēgļu atbalstītājiem un nīdējiem

4 komentāri

Sadursmēs izvērtusies kārtējā demonstrācija Vācijā, kas vērsta pret bēgļu uzņemšanu.

Lai nepieļautu, ka Leipcigas ielās iziet ap 200 neonacistu, kuri protestē pret imigrantiem, aptuveni tūkstoš antifašistu aizdedzināja atkritumu tvertnes un koka barikādes. Pretēji noskaņoto nometņu izklīdināšanai policija izmantoja ūdens metējus un piparu gāzi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policija ziņo, ka vairāki cilvēki ir ievainoti, un tādās pilsētās kā Leipciga un Drēzdene situācija saglabājas saspringta.

Foto:

4 komentāri

TOP komentāri

 • Kārlis Kantsons
  +6

  Kārlis Kantsons

  Kàpēc tie kam nepatīk nelegalie imigranti un valsts realizētā migrācijas politika tiek saukti par neonacistiem?! Ps.ja ir nacisti tad antifashisti nu nekādi nesanāk kā pretējie.... Autor kur bij nacisms un kur fashisms kurād valstīs un kada sho jēdzienu atskirība .....

  13.12.2015 19:24

 • liga
  +5

  liga

  Vācija nav nekad pazinusi iekarotājus, tā maita Merkele, būtu uz sārta jādedzina kopā ar visiem Junkeriem...

  13.12.2015 21:14

 • Pēteris
  +5

  Pēteris

  Kapēc valdības dara tā, kā nepatīk lielākajai daļai valstu iedzīvotāju?
  Tāpēc, ka valdības neievēl tauta. Tās apstiprina parlamenti. Tis gan IT KĀ ievēl. Politiskās partijas, kurās apvienojušā ne nu tās plašāk pārstāvētās tautas masas. Izvirza savus kandidātus un par tiem jābalso. Citu variantu vienkārši nav. Tad nu šie partiju izvirzītie un tautas bezizvēles apstiprinātie, veido savu politiku, ko ļauj viņu esamība pie varas.

  13.12.2015 20:58

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas