Vācijā notver divus teroristus, kas plānoja veikt uzbrukumus Dortmundē

0 komentāri

Vācijā vietējā policija, veicot pretterorisma reidu kādā Berlīnes mošejā, aizturējusi divus cilvēkus, kas esot plānojuši veikt teroraktus Dortmundē.

Tāpat terorisma draudi joprojām saglabājas arī valsts galvaspilsētai Berlīnei, ziņo Vācijas mediji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vācijas policijas arodbiedrība paziņojusi, ka vācu policisti ir uz spēku izsīkuma robežas, jo saistībā ar bēgļu straumju kontrolēšanu, gan terora draudiem kārtības sargi strādā ļoti daudz virsstundu, turklāt policijā akūti trūkstot personāla.

Vācija aktīvāk iesaistīsies terorisma apkarošanā, sola Merkele

Viņa norāda, ka teroristu grupējumu Daesh nevar apkarot sarunu ceļā, tā vietā jāizmanto ietekmīgs militārs spēks. Turklāt, lai tas būtu pietiekami spēcīgs, jāapvienojas vairākām valstīm. Kanclere īpaši akcentē, ka šobrīd valstīm jābūt vienotām, tāpēc nekavējoties jāatrisina starp Krieviju un Turciju briestošais konflikts, kas izcēlās pēc Krievijas bumbvedēja notriekšanas.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas