Vācijā mašīnistu streiki radīs haosu; autobusu pārvadātāji ceļ cenas

0 komentāri

Šajā nedēļas nogalē Vācijā tiek svinēta 25. gadadiena kopš Berlīnes mūra krišanas, tādēļ dzelzceļa pārvadātāja Deutsche Bahn mašīnistu streiki, visticamāk, radīs satiksmes haosu lielā daļā valsts.

Tikmēr Vācijas dzelzceļa pārvadājumu kompānija Deutsche Bahn gatavojas tiesā apstrīdēt vilcienu mašīnistu sarīkotā streika likumību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Trešdien, 5. novembrī, mašīnistu streiks jau skāra lielāko daļu kravas vilcienu, bet ceturtdien, 6. novembrī, tiks atcelta arī pasažieru vilcienu kustība.

Deutsche Bahn pārstāvji norāda, ka trešā daļa vilcienu streika laikā tomēr kursēs maršrutos saskaņā ar ārkārtas grafiku.

Izmantojot radušos situāciju, Vācijas autobusu firmas jau dubultojušas biļešu cenas nedēļas nogalei.

Dzelzceļa mašīnistu arodbiedrība pieprasa 5% lielu darba algas palielinājumu un darba nedēļas saīsināšanu par divām stundām.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas