Vācija lauž līgumu par militārā poligona būvniecību Krievijā

0 komentāri

Reaģējot uz Maskavas agresiju pret Ukrainu, Vācija izlēmusi lauzt līgumu par Krievijas armijas apgādāšanu ar pilnībā nokomplektētu mācību centru, pirmdien vēsta laikraksts “Sueddeutsche Zeitung”.

Vicekanclers un ekonomikas ministrs Zigmārs Gabriēls “atsaucis atļauju” jau martā apturētajam projektam, kura izmaksas sasniedz 100 miljonus eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Laikraksts ziņo, ka tā rīcībā nonācis attiecīgs rakstisks dokuments.

Kad martā, reaģējot uz Ukrainai piederošās Krimas pussalas aneksiju, Berlīne paziņoja par projekta apturēšanu, Vācijas aizsardzības uzņēmums “Rheinmetall” norādīja, ka tomēr gatavojas pildīt līgumu par apmācību centra celtniecību Pievolgas reģionā.

Saskaņā ar vācu mediju ziņām jaunais poligons, kuru bija plānots atklāt vēl šogad, paredzēts 30 000 karavīru apmācīšanai gadā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas