Vācijā labējie ekstrēmisti dodas pret musulmaņiem vērstā demonstrācijā

0 komentāri

Tūkstošiem ultralabējo ekstrēmistu un futbola huligānu Vācijā piedalījušies pret musulmaņiem vērstā demonstrācijā Ķelnē.

Policija informē, ka demonstrācijā piedalījušies arī pāris tūkstoši cilvēku no ārvalstīm. Pasākuma rīkotāji – Vācijas ultralabējie – galvenokārt vēršas pret musulmaņiem salafistiem. Tas ir autoritārs islāma novirzies, kas liek sekotājiem dzīvot saskaņā ar pirmo musulmaņu paaudžu likumiem.

Vācijas izlūkdienesti to sauc par pašu dinamiskāko islāma kustību, kuras sekotāju skaits strauji pieaug. Tomēr pagaidām tie ir tikai niecīga daļa no Vācijas četriem miljoniem musulmaņu. Vakar notikusī demonstrācija ātri vien izvērtās vardarbībā, jo tās dalībnieki iesaistījās sadursmēs ar policijas spēkiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas