Vācijā bēgļiem aizliedz izmantot publisko baseinu

1 komentārs

Amatpersonas Vācijas pilsētā Bornheimā aizliegušas migrantiem izmantot publisko baseinu. Aizliegums stājies spēkā šodien un turpināsies nenoteiktu laiku pēc tam, kad varas iestādes saņēmušas sūdzības par migrantu uzmākšanos baseina apmeklētājām.

Vietējās amatpersonas jau vakar devušās uz baseinam netālu esošo patvēruma meklētāju centru, iesaistoties pusotru stundu garā diskusijā ar migrantiem par šo tematu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vietējā sociālā dienesta pārstāvis norāda, ka Vācijā ir dažas lietas, kas nav apspriežamas, un viena no tām ir sieviešu tiesības un vienlīdzība. Bornheima atrodas netālu no Ķelnes, kas Jaungada naktī kļuva par arēnu migrantu īstenotai masveida vardarbībai pret sievietēm.

Bornheimas varas iestāžu lēmums sakrīt ar ziņām, ka atbalsts Vācijas kancleres Angelas Merkeles partijai kopš Ķelnes notikumiem jau krities par 2 procentpunktiem.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Vija Rudzīte
    +1

    Vija Rudzīte

    Viņi nezin, kas ir diskusija, tikai, kas lode, miets un dūre

    15.01.2016 22:08

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas