Vācija bailēs no bēgļu pieplūduma izplata īpašu video

3 komentāri

Vācijā šogad tiek prognozēts rekordliels imigrantu pieplūdums – ap 450 tūkstošiem cilvēku, kas ir divas reizes vairāk, kā pērn. Uz labāku dzīvi pārtikušajā Eiropas savienības valstī cer ne vien bēgļi no konfliktiem Tuvajos Austrumos, bet arī Balkānu iedzīvotāji, kuriem gan ir niecīgas izredzes iegūt politisko patvērumu. Lai viņus atturētu no došanās uz Vāciju, varasiestādes izplatījušas īpašu video.

Vācijas Iekšlietu ministrijas izplatītais četru minūšu video ar deportāciju ainām un brīdinājumu Balkānu valstu pilsoņiem, ka viņiem gandrīz pilnīgi droši draud izraidīšana, ja viņi ieradīsies Vācijā lūgt politisko patvērumu, ir daļa no jaunas informatīvās kampaņas. Tā domāta Albānijas, Bosnijas, Kosovas, Maķedonijas, Melnkalnes un Serbijas iedzīvotājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Video redzams, kā Balkānu bēgļi ar policijas autobusiem tiek aizvesti uz lidostu un nogādāti mājās.

Video tiek skaidrots, ka deportētajiem tiks piestādīts tūkstošiem eiro liels rēķinu un viņiem turpmāk būs liegts iebraukt Vācijā, ja rēķins netiks samaksāts.

Vācijas varasiestādes video arī brīdina, ka ģimenes, kuras savus ietaupījumus velti samaksājušas kontrabandistiem, būs izpostītas.

Atļauju palikt Vācijā iegūst tikai 0,1 % imigrantu no Serbijas, salīdzinājumam no Sīrijas uzturēšanās atļauju saņem 85%.

Vācija cenšas ierobežot imigrantu plūsmu no Balkāniem, jo arvien lielākā skaitā ierodas bēgļi no Sīrijas un citām kara plosītām valstīm.

Ik dienu aptuveni 200  imigrantu no Āfrikas un Tuvajiem Austrumiem Vācijā ierodas ar vilcienu no Itālijas. Viņu mērķis ir iegūt patvērumu, cerībā uz labāku dzīvi pārtikušajā valstī.

Dzelzceļa stacijā iebraucējus sagaida līdz pat 20 policistiem, tērpti ložu necaurlaidīgās vestēs. Viņu pirmais uzdevums ir noskaidrot migrantu identitāti.

Kā stāsta policijas pārstāvis tāpat tiek pārbaudīts, vai iebraucēji jau iepriekš nav nonākuši Vācijas likumsargu redzeslokā. Šajā gleznainajā Bavārijas mazpilsētā pagājušajā mēnesī vien ieradās vairāk nekā 6400 migrantu. Policisti gandrīz pilnībā ir aizņemti ar viņu lietu izskatīšanu, tāpēc citi pienākumi tiek atstāti novārtā.

3 komentāri

TOP komentāri

 • Ieva Ieva
  +1

  Ieva Ieva

  ar koku sūdainu un lai strādā savā valstī!!!

  09.08.2015 12:57

 • sdd
  0

  sdd

  Skaties.lv konkretakie valdības pakalpiņi.

  09.08.2015 15:33

 • lalala-pats no paša
  0

  lalala-pats no paša

  Pozitīvi???? jā ,man vajag pozitīvi izturēties pret visiem draudiem ,ko sola imigranti???? kas,es pēc pamuļķā izskatos?????

  09.08.2015 12:38

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas