Vācijā arestēts vīrietis, kurš bunkurā krājis ieročus Krievijas iebrukuma gadījumam

0 komentāri

Vācijā arestēts vīrietis, kurš bunkurā krājis ieročus, munīciju un materiālus bumbu izgatavošanai gadījumam, ja uzbruktu Krievija, piektdien paziņojusi policija. 59 gadus vecais elektriķis izbūvējis bunkuru, paplašinot un nocietinot pagrabu savās mājās Kelheimā, Bavārijas zemē.

Policija konfiscēja divus automātus, 80 šautenes, 60 pistoles, 20 000 patronu un 40 kilogramus materiālu bumbu izgatavošanai.

Vīrietis šādi rīkojies, baidoties no Krievijas, norādīja policijas preses pārstāvis.

“Mēs nezinām, kad viņš sāka celtniecību. Viņš visu paveica pats,” piebilda policijas pārstāvis.

Vīrietis bija nodrošinājies arī ar pārtikas krājumiem un izbūvējis pazemes gaisa filtrēšanas un ūdens attīrīšanas sistēmas.

Nav nekādu pierādījumu, ka viņš būtu garīgi slims vai pārstāvētu ekstrēmus politiskus uzskatus, norādīja policija.

Vīrietis arestēts par nelegālu ieroču un sprāgstvielu glabāšanu.

Policija atklāja, ka tai bijušas nepieciešamas trīs dienas, lai izlauztos cauri bunkura sienām un izpētītu tur esošo ieroču arsenālu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas