Vācija aktīvāk iesaistīsies terorisma apkarošanā, sola Merkele

0 komentāri

Vācija aktīvāk iesaistīsies terorisma apkarošanā, tā paziņojusi kanclere Angela Merkele.

Viņa norāda, ka teroristu grupējumu Daesh nevar apkarot sarunu ceļā, tā vietā jāizmanto ietekmīgs militārs spēks. Turklāt, lai tas būtu pietiekami spēcīgs, jāapvienojas vairākām valstīm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kanclere īpaši akcentē, ka šobrīd valstīm jābūt vienotām, tāpēc nekavējoties jāatrisina starp Krieviju un Turciju briestošais konflikts, kas izcēlās pēc Krievijas bumbvedēja notriekšanas.

“Terorisms jāapkaro visiem mūsu spēkiem. Dienā, kad notika Parīzes terorakti, es pieņēmu lēmumu, ka Vācija iesaistīsies un palīdzēs, kā vien iespējams. Terorisms ir mūsu visu kopējais ienaidnieks. Un arī mūsu visu kopējais uzdevums ir to apkarot,” citēta Merkele.

Vācija uz Irāku jau ir nosūtījusi ieročus un militāros instruktorus, kuri cīņām ar Daesh mācīs vietējos kurdu militāristus.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas