Vāciešu “pretislamizācijas kustība” briest jaunam, vērienīgam protestam uzreiz vairākās valstīs

0 komentāri

Vācijas Pretislamizācijas kustība PEGIDA paziņojusi, ka nākamnedēļ plāno rīkot līdz šim plašāko pret bēgļu uzņemšanu vērsto protestu 14 Eiropas valstīs vienlaikus.

Organizācija paziņojusi, ka 6.februārī pret bēgļu uzņemšanu vērsti protesti plānoti Vācijā, Polijā, Šveicē, Zviedrijā, Igaunijā, Čehijā un vēl vairākās citās valstīs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kustībai PEGIDA jeb pilnajā nosaukumā Patriotiskie eiropieši pret Rietumu islamizāciju jau iepriekš izdevies pulcēt desmitiem tūkstošus ar bēgļu uzņemšanu neapmierinātu cilvēku – visvairāk tieši Vācijas pilsētās.

Jau vēstīts, ka nereti protesti izvērtušies vardarbīgās demonstrācijās, kuru savaldīšanai bijuši vajadzīgi vairāki simti policistu.

FOTO: Vācijā pret bēgļiem vērsti protesti izvēršas vardarbībā; vairāki simti aizturēto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas