Uzspridzināts Doņeckas lidostas vecais terminālis

0 komentāri

Ukrainas karavīri uzspridzinājuši Doņeckas lidostas veco termināli un atkāpušies, vēsta tīmekļa izdevums Ļivij Bereh, atsaucoties uz 95. brigādes karavīriem, kas atrodas lidostā.

Sestdien aizsākās sīvas kaujas par Doņeckas lidostu. Ukrainas karavīri veiksmīgi atvairījuši visus promaskavisko kaujinieku uzbrukumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kauju gaitā krituši trīs karavīri. Pēc aizvadītas mierīgas nakts kaujas pirmdien no rīta atkal atsākušās.

Krievija februārī okupēja Ukrainai piederošo Krimas pussalu. Kopš aprīļa Maskavas atbalstītie un apbruņotie kaujinieki, diversanti un Krievijas regulāro vienību karavīri ieņēmuši plašus apvidus Luhanskas un Doņeckas apgabalos Ukrainas austrumos.

Sodot Krieviju par Krimas aneksiju un Austrumukrainas destabilizāciju, Eiropas Savienība, ASV un citas rietumvalstis noteikušas sankcijas daudzām Krievijas augstākajām amatpersonām, Kremļa tuvākā loka cilvēkiem, kā arī Krievijas ekonomikas finanšu, aizsardzības un enerģētikas nozarēm.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas