Uz laiku apturēta bēgļu deportēšana atpakaļ uz Turciju

0 komentāri

Eiropas Savienības (ES) un Turcijas vienošanās netiek pildīta tik raiti, kā plānots. Nelegālo imigrantu deportēšana uz laiku apturēta, jo Grieķija nespējot tikt galā ar migrantu izraidīšanas pasākumiem.

Lielā bēgļu skaita dēļ Grieķijas migrantu reģistrēšanas centri ir pārslogoti un nav spējīgi pietiekami ātri apstrādāt visus pieteikumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nākamā nelegālo imigrantu pārvešana no Grieķijas atpakaļ uz Turciju, atsaucoties Atēnu lūgumam, atlikta uz piektdienu.

Tikmēr paši bēgļi par pārvietošanas pasākumiem pauž sašutumu un neizpratni.

Saskaņā ar ES un Turcijas vienošanos Ankara apņēmusies uzņemt atpakaļ visus nelegālos imigrantus, kas nekvalificējas bēgļu statusam.

Pirmo migrantu grupu ar aptuveni 200 cilvēkiem atpakaļ Turcijā nogādāja aizvakar.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas