Uz Grieķijas-Maķedonijas robežas iestrēguši vairāki tūkstoši bēgļu

0 komentāri

Saspringta situācija izveidojusies uz Grieķijas-Maķedonijas robežas. Pēc stingrāku robežkontroles noteikumu ieviešanas tur iestrēguši vairāki tūkstoši bēgļu.

Maķedonijas jaunie robežšķērsošanas noteikumi paredz, ka šobrīd valstī var iekļūt tikai Sīrijas un Irākas pilsoņi, taču afgāņiem šāda iespēja liegta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Rezultātā vairāk nekā pieci tūkstoši bēgļu drūzmējas pie robežas, gaidot atļauju to šķērsot. Vēl četri tūkstoši migrantu ar autobusiem nogādāti Atēnās un tālāk viņus plānots pārvest uz Grieķijas ziemeļiem, lai novērstu masveida pulcēšanos uz robežas.

Baidoties, ka Austrija slēgs savu robežu nelegālajiem imigrantiem, vairākas Balkānu valstis ieviesušas stingrāku bēgļu politiku, lai apturētu ekonomisko migrantu ieplūšanu.

Foto

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas