Uz Charlie Hebdo traģēdijas gadadienas numura vāka – bārdains Dievs ar kalašņikovu

0 komentāri

Francijā norit piemiņas pasākumi pirmajai gadadienai kopš teroristu uzbrukuma satīras žurnāla Charlie Hebdo redakcijai. Šodien iznāks žurnāla traģēdijas gadadienas numurs, uz kura vāka attēlots bārdains Dievs ar kalašņikovu.

Līdzās zīmējumam izvietots uzraksts – ”Pēc gada. Slepkava joprojām ir tur ārā.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Daudzos šī karikatūra izraisījusi sašutumu un riebumu. Liela daļa Francijas iedzīvotāju uzskata, ka šāda veida karikatūra ir provokācija.

Vienlaikus citi pauž atbalstu izdevuma tiesībām uz izteiksmes brīvību.

Traģēdijas gadadienai veltītais žurnāls izdots vairāk nekā miljons eksemplāros. Uzbrukums žurnāla redakcijai notika pērnā gada 7. janvārī.

Trijos islāmistu ekstrēmistu uzbrukumos trijās dienās tika nogalināti 17 cilvēki. Tiek uzskatīts, ka Charlie Hebdo kļuvis par teroristu uzbrukuma upuri saistībā ar tajā publicētajām pravieša Muhameda karikatūrām.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas