Uz BBC biroju ar tanku nogādā petīciju par ”Gāzi grīdā” vadītāja atstāšanu amatā

0 komentāri

Britu raidorganizācijas BBC birojā ar tanku nogādāta nepilna viena miljona cilvēku parakstīta petīcija par Džeremija Klārksona atjaunošanu auto raidījuma Top Gear (Gāzi grīdā!) vadītāja amatā, vēsta britu prese.

Uz tanka stāvēja par raidījuma varoni Stigu pārģērbies vīrietis baltā kombinezonā un ar ķiveri galvā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pirms nedēļas ierosinātās petīcijas autori bija cerējuši savākt vienu miljonu parakstu, taču piektdienas pusdienlaikā tiem pietrūka apmēram 10 000 cilvēku.

Kā jau ziņots iepriekš, BBC pirmdien sāka disciplināro izmeklēšanu par Klārksona strīdu ar producentu. Vairāki mediji ziņoja, ka Klārksons esot iesitis īru kopproducentam Oisinam Timonam un izteicis rasistiskus komentārus, savukārt citi vēstīja, ka Klārksons tikai pagrūdis producentu un draudējis panākt viņa atlaišanu.

Lai arī raidorganizācija savu lēmumu vēl nav paziņojusi, 54 gadus vecais Klārksons ceturtdien labdarības pasākumā lika saprast, ka esot atlaists.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas