Ungārijas premjers: ES sankcijas pret Krieviju nodara postu Eiropai

0 komentāri

Ungārijas premjers Viktors Orbans asi kritizējis Eiropas Savienības noteiktās sankcijas pret Krieviju, kas, pēc viņa teiktā, nodara vairāk posta Eiropai, nevis Krievijai.

Pirms Ungārijas premjera bažas par Krievijai noteikto sankciju lietderību pauda Slovākijas premjers, kura valsts tagad arī cieš lielus zaudējumus Maskavas embargo dēļ.

Orbans informēja, ka meklēs partnerus, lai pārliecinātu Eiropas Savienību  mainīt savu pieeju sankcijām, un aicināja sasaukt samitu, lai apspriestu tālāku ekonomisko sadarbību ar Krieviju.

Tikmēr Eiropas Komisija paziņojusi, ka jau nākamās nedēļas sākumā informēs par atbalsta pasākumiem augļu un dārzeņu ražotājiem, kas cietuši Krievijas embargo dēļ.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas