Ungārija pieņem likumu, kas ļauj šaut uz bēgļiem

20 komentāri

Ungārijas valdība pieņēmusi jaunu likumu, kas nosaka, – vietējās varasiestādes turpmāk varēs uz migrantiem arī šaut, bet tikai ar ieročiem, kuri neizraisa nāvi.

To varēs darīt, piemēram, ar gumijas lodēm un asaru gāzi. Tā nolemts, jo policija nespēj tikt galā ar lielo cilvēku skaitu, kas ik dienu cenšas šķērsot Ungārijas robežu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Līdz ar jaunā likuma stāšanos spēkā karavīri būs tiesīgi pārbaudīt personas dokumentus un aizturēt aizdomīgus nelegālos imigrantus.

Meklējot valstī nelegāli iekļuvušos imigrantus, policija drīkstēs pārmeklēt privātās ēkas, un tai piešķirtas arī citas jaunas pilnvaras.

Patvēruma meklētāji steidz šķērsot robežas, kamēr rit sarunas un spēkā nav stājušies jauni ierobežojumi.

Ungārijas premjers arī paudis, ka šonedēļ gaidāma īpaša migrantu aktivitāte.

20 komentāri

TOP komentāri

 • Mandra
  +21

  Mandra

  Tiešām, malači ungāri!

  22.09.2015 08:42

 • Www
  +20

  Www

  Malaci! Sen jau vajadzeja taa darit,tad tagat nebutu tik daudz problemu!

  22.09.2015 07:41

 • kašķe
  +17

  kašķe

  Es piekrītu; Malači! Mūsu ,,varoņi,, var tikai ujināt pret nabaga pensionāru prasībām, bet pasaules klaidoņus nodrošinās gan ar dzīvokļiem un iztiku, atņemot to visu Latviešu tautai! Kādos graustos mēs dzīvojam, kauns tiem 100. slimajiem!

  22.09.2015 09:47

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas