Ungārija iecerējusi uzbūvēt četrus metrus augstu žogu uz Serbijas robežas

0 komentāri

Uz Ungārijas 175 kilometrus garās robežas ar Serbiju, kas nav Eiropas Savienības dalībvalsts, paredzēts uzcelt četrus metrus augstu žogu. To plānots celt imigrantu plūsmas apturēšanai.

Serbija jau ir paudusi neizpratni par kaimiņvalsts Ungārijas ieceri uz abu valstu robežas uzbūvēt žogu. Rīkojumā Valsts iekšlietu ministrijai valdība jau ir uzdevusi sākt sagatavošanās darbus – tie jāpabeidz līdz nākamajai trešdienai. Tikmēr Serbijas premjers Aleksandrs Vučičs izteicies, ka žogs bēgļu jautājumu neatrisinās un, ka viņš vēlas šo jautājumu apspriest ar saviem Eiropas Savienības partneriem.

Pagājušajā gadā Ungārija uzņēma vairāk bēgļu, rēķinot uz vienu cilvēku, nekā jebkura cita Eiropas Savienības valsts, izņemot Zviedriju. Oficiālie dati liecina, ka 95% bēgļu Ungārijā ieradās tieši caur Serbiju. Šogad Ungārijā iekļuvuši jau aptuveni 54 tūkstoši nelegālo imigrantu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas