Ukraiņu studenti aicina vienaudžus Krievijā palīdzēt apturēt karu

0 komentāri

Šonedēļ par interneta hitu kļuvis video, kurā Ukrainas studenti vēršas pie Krievijā studējošajiem, aicinot viņus domāt, kritizēt, uzdot jautājumus. Video noskatīts jau vairāk nekā pusmiljons reižu, un tajā ukraiņu jaunieši aicina krievus sacensties olimpiādēs, nevis Donbasā.

Četru minūšu garais video rullītis publicēts nedēļas sakumā, un dažu dienu laikā noskatīts jau tuvu pie 700-tūkstoš reizēm. Tajā studenti no dažādām universitātēm – aviācijas, politehniskā institūta un nacionālās universitātes vēršas pie studējošajiem Maskavā. Aicina viņus būt labākajiem savas tautas priekšstāvjiem un neticēt visam, ko viņiem saka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ukraiņu studenti arī neliek ticēt katram savam vārdam – tikai aicina būt kritiskiem, domāt pašiem un uzdot jautājumus. Noslēgumā jaunieši pie vienaudžiem otrpus frontes līnijai vēršas ar pavisam emocionālu vēstījumu.

”Gan jums, gan mums būs jāpaskaidro saviem bērniem, kāpēc šāvām viens uz otru vai neko nedarījām, lai novērstu karu. Mums būs kauns par tādu kopīgo vēsturi. Mēs ar Jums gribam cīnīties olimpiādēs un Olimpiskajās spēlēs, nevis Donbasā,” video pauž studenti.

Video saņēmis gandrīz tik pat atzinīgu, cik negatīvu vērtējumu. Komentāros Kremļa politikas atbalstītāji attaisno gan Krimas aneksiju, gan cīņu ar it kā ukraiņu fašistiem.

Taču video kādam arī licis aizdomāties.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas