Ukraiņi publicē spēcīgu un emocionālu atbildes versiju “krievu okupanta” video

52 komentāri

”Es okupēju Baltijas valstis. Līdz okupācijai tai bija pasaulē konkurētspējīga ekonomika, tur es uzcēlu rūpnīcas, kas radīja neglītas preces. Es slepus vienmēr ienīdu Baltiju, jo tā vienmēr līdzinājās ārzemēm,” teikts jaunā video ”Patiesība par okupāciju”, kas radīts kā pretstats Krievijas okupāciju slavinošajam materiālam.

”Mani no turienes aizdzina, un tagad Baltijas valstis ir Eiropas Savienībā. Iekšzemes kopprodukts (IKP) uz vienu iedzīvotāju tur tagad ir augstāks nekā Krievijā,” teikts ukraiņu radītajā video.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat video minēti propagandas video neminēti fakti par Centrālās Āzijas, Sibīrijas un Ukrainas okupācijas.

Skaties foto!

”Es okupēju Ukrainu, jo bez Kijevas es esmu nekas. Ukraiņi ir pārāk brīvi, un man bija pienākums – viņus sodīt. Miljoniem ”hoholu” es nomērdēju badā un atņēmu viņiem privātīpašumu. Īpaši lepnos es pakāru vai izšāvu. Es mēģināju iznīcināt viņu valodu un salauzt gribu, taču man tā arī nekas neizdevās. Tad es nolēmu sākt atklātu karu, un man ir nospļauties uz krievvalodīgo Donbasa reģionu – es to jau esmu gandrīz iznicinājis. Mans mērķis nav Kijeva, ar tankiem es gribu iebraukt Eiropā, jo viņi tur pārāk labi dzīvo un viņus vajag sodīt,” tā teikts ukraiņu atbildes video.

Skaties video!

(video ir krievu valodā)

52 komentāri

TOP komentāri

 • Klausītājs....
  +45

  Klausītājs....

  Ne grama melu u liekulības.Pilnīgi un galīgi pareizi,precīzi.
  Tiešām malači..

  10.03.2015 15:52

 • nezinu, bet
  +33

  nezinu, bet

  Ukraiņi ir malači! :)

  10.03.2015 15:27

 • Lita
  +27

  Lita

  Perfekti! Malači!

  10.03.2015 16:04

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas