Ukraiņi iztēlojas, kāda būtu Krievija bez Putina

1 komentārs

2. Scenārijs Nr. 2. Patriotu sagrābšana

2/5

Patlaban jau vairākas dienas Krievijas prezidents ir ”pazudis”. Proti, viņš neparādās sabiedrībā, savukārt videoieraksti, kurus pārraida Krievijas televīzija, kā noskaidrojuši citi mediji, ir uzņemti jau iepriekš. Sabiedrību satraucis, ka V. Putins arī atcēlis savu vizīti Kazahstānas galvaspilsētā Astanā.

Scenārijs Nr. 1. Kolektīvais Putins

Foto: AFP/SCANPIX

Foto: AFP/SCANPIX

Gadījumā, ja V. Putins izrādītos miris, tad drīz vien tiktu radīts ”kolektīvais Putins” – grupa ”patriotiski domājošu” cilvēku, kuri zina, kas vajadzīgs valstij un tautai, turklāt domā līdzīgi V. Putinam. Tiesa gan, tas ir teorētisks modelis, jo saskaņā ar hvylya.net pausto tagad tas vairs nav iespējams, jo pēdējos gados Kremlī tika radīta vertikāla varas sistēma.

2. Scenārijs Nr. 2. Patriotu sagrābšana

2/5
1 komentārs

TOP komentāri

  • vecais
    0

    vecais

    Vienīgi 4.variants ir derīgs!

    15.03.2015 11:32

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas