Ukrainas veco ļaužu namā sadeg 17 cilvēki

0 komentāri

Ugunsgrēkā veco ļaužu namā Ukrainā svētdienas, 29. maija, rītā gājuši bojā 17 cilvēki, pieci nogādāti slimnīcā.

Ugunsgrēks izcēlās kādā privātajā pansionātā netālu no Kijevas. Ugunsgrēka laikā ēkā bijuši 35 cilvēki, no kuriem izdevies izglābt 18.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Policija ir aizturējusi pansionāta īpašnieku un ierosinājusi krimināllietu par ugunsdrošības noteikumu iespējamiem pārkāpumiem.

Ukrainas premjerministrs Volodimirs Groismans notikušo nosaucis par briesmīgu traģēdiju un izteicis līdzjūtību bojāgājušo tuviniekiem.

Līdzjūtību Ukrainai izteikusi arī Latvija.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas