Ukrainas Reģionu partija apstiprina Janukoviča dēla nāvi

1 komentārs

Bijušā Ukrainas prezidenta Viktora Janukoviča 33 gadus vecais dēls, kura vārds arī ir Viktors, piektdien noslīcis Baikāla ezerā, Krievijā, viņa vadītajam mikroautobusam ielūstot ledū, pirmdien apstiprināja Ukrainas Reģionu partija, kuru nelaiķis savulaik pārstāvēja Ukrainas parlamentā.

“20. martā traģiski aprāvās dzīve mūsu kolēģim, bijušajam Ukrainas tautas deputātam no Reģionu partijas, vienam no visjaunākajiem Augstākās radas piektā līdz septītā sasaukuma deputātu korpusa pārstāvjiem Viktoram Viktora dēlam Janukovičam,” teikts partijas paziņojumā.

Pirmais par Janukoviča juniora nāvi ziņoja tīmekļa medijs Ļevij Bereg.

Mikroautobuss Volkswagen, kurā atradās eksprezidenta dēls un vēl pieci cilvēki, ielūzis ledū. Visi pasažieri izglābušies, bet tā vadītājs Janukovičs jaunākais nav paspējis izkļūt no mikroautobusa.

Krievijas varasiestādēs sākotnēji ziņoja, ka negadījumā dzīvību zaudējis kāds Viktors Davidovs. Nelaiķa vecmāmiņai pa mātes līniju pirmslaulību uzvārds bija Davidova.

Informācijas avots medijam Ļevij Bereg iepriekš bija apliecinājis, ka Viktors Janukovičs jaunākais gatavojis dokumentus, lai Krievijā nomainītu uzvārdu. Tomēr medija sarunbiedrs nezināja, vai šī procedūra jau noslēgusies.

Avots ziņu aģentūrai RIA Novosti atzina – Janukovičs jaunākais varēja atrasties Krievijā ar citu vārdu, ja viņš būtu iekļauts liecinieku aizsardzības programmā.

1 komentārs

TOP komentāri

  • OOOOO
    0

    OOOOO

    tad jau gan priecīga vēsts

    24.03.2015 00:16

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas