Ukrainas pierobežā šobrīd notiek sīvas kaujas

0 komentāri

Luhanskā, Ukrainā, šobrīd notiek sīvas valdības karaspēka un nemiernieku kaujas. Galvenās kaujas notiek pilsētas ielās. Tiesa, aizvadītajā naktī aizdedzināts arī Luhanskas pilsētas tirgus un apgabala bērnu slimnīca.

Pēdējās dienās separātisti ir zaudējuši vairākas mazas pilsētiņas Luhanskas un Doņeckas reģionos. Luhanskā palikušajiem civiliedzīvotājiem hroniski trūkst ūdens, ēdiens un elektrība.

Tā dēvētais humānais konvojs no Krievijas joprojām stāv pierobežā un gaida atļauju šķērsot robežu.

Ukrainas aizsardzības centra pārstāvis Andrijs Lisenko atklāja, ka Ukrainas armija mainījusi pretterorisma operācijas taktiku valsts austrumos, un tagad tās galvenais uzdevums ir atgriezt teroristus no robežas, liedzot viņiem saņemt palīdzību no Krievijas, kā arī sadalīt kaujinieku bandu kontrolēto teritoriju atsevišķos sektoros.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas