Ukrainas miera sarunās Minskā vienojas par gūstekņu apmaiņu

0 komentāri

Minskā notikušajās sarunās par Austrumukrainas konflikta atrisinājumu panākta vienošanās par gūstekņu apmaiņu, paziņoja Ukrainas Drošības dienesta (UDD) priekšsēdētāja padomnieks Markijans Lubkivskis. Gūstekņu apmaiņa notiks pēc formulas visi pret visiem.

Promaskaviskie kaujinieki piekrituši nodot Kijevai 150 sagūstītos Ukrainas karavīrus apmaiņā pret 225 saviem karotājiem, kas atrodas Ukrainas valdības spēku gūstā.

Kā sacīja Lubkivskis, kaujinieki apstiprinājuši, ka tieši šāds Ukrainas karavīru skaits ir viņu gūstā.

Tiesa gan, atbilstoši UDD jaunākajiem datiem kaujinieku gūstā Donbasā atrodas 684 cilvēki.

To, ka ir panākta vienošanās par gūstekņu apmaiņu, apliecināja arī teroristu organizācijas  Luhanskas tautas republika  līderis Igors Plotņickis.

Viņš norādīja, ka tas ir vienīgais jautājums, par kuru izdevies panākt vienošanos Minskas sarunās.

Ukrainas miera sarunu kontaktgrupas sarunas otrdien Minskā turpinājās piecas stundas. Tām noslēdzoties, puses sarunu vietu pameta, žurnālistiem nesniedzot nekādus komentārus.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas