Ukrainas krīzes sarunas noslēgušās bez konkrētiem lēmumiem

0 komentāri

Vācijā bez konkrētiem lēmumiem noslēgušās četru stundu ilgās Ukrainas, Krievijas, Vācijas un Francijas ārlietu ministru sarunas, taču panākts kopīgs aicinājums uz pamieru Ukrainā.

Jau tā nokaitēto gaisotni saasinājis Ukrainas prezidenta Petro Porošenko paziņojums par to, ka Ukrainas robežu pēdējās dienās šķērsojis ievērojams daudzums Krievijas karavīru.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vācijas un Francijas ārlietu ministri aicinājuši abas konfliktējošās puses nekavējoties pārtraukt karadarbību un izvest bruņutehniku, kā tas noteikts iepriekš Minskā noslēgtajā līgumā par pamieru Ukrainas austrumos.

Sarunas raksturotas kā “grūtas” un tās esot “pārbaudījušas visu dalībnieku pacietību”. Daudz būšot atkarīgs no tā, vai tas, par ko bija vienošanās, paliks tikai uz papīra, vai arī situācija uz Ukrainas austrumos reāli mainīsies.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas