“Smagās sarunas” par Ukrainas krīzes risināšanu beidzas bez rezultāta

0 komentāri
“Smagās sarunas” par Ukrainas krīzes risināšanu beidzas bez rezultāta
Foto: AFP/SCANPIX

Vācijas galvaspilsētā Berlīnē bez panākumiem beigušās piecu stundu ilgās Ukrainas, Krievijas, Vācijas un Francijas ārlietu ministru sarunas par Ukrainas krīzes atrisināšanu.

Francijas un Krievijas ārlietu ministri Lorāns Fabius (Laurent Fabius) un Sergejs Lavrovs (Серге́й Лавро́в) sarunu vietu pametuši, nesniedzot komentārus.

Savukārt Vācijas ārlietu ministrs Franks – Valters Šteinmeiers (Walter Steinmeier) sarunas raksturojis kā ļoti smagas, norādot, ka dažos jautājumos tomēr ir panākts progress. Galvenokārt diskusiju laikā tika spriests par veidiem, kā atrisināt krīzi un apturēt karadarbību Ukrainas austrumos.

Uzmanības centrā bija arī jautājums par Krievijas ieroču piegāžu apturēšanu. Ukrainas ārlietu ministrs Pavlo Kļimkins (Павло Клімкін) paziņojis, ka neesot jēgas piekrist kompromisiem, ja valstij ir jāpārkāpj savas sarkanās līnijas. Ministrs uzsvēris, ka Ukraina šo līniju nav pārkāpusi.

Visu četru valstu ārlietu ministri paziņojuši, ka atkārtota tikšanās tiks rīkota tuvāko dienu laikā.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas