“Smagās sarunas” par Ukrainas krīzes risināšanu beidzas bez rezultāta

0 komentāri

Vācijas galvaspilsētā Berlīnē bez panākumiem beigušās piecu stundu ilgās Ukrainas, Krievijas, Vācijas un Francijas ārlietu ministru sarunas par Ukrainas krīzes atrisināšanu.

Francijas un Krievijas ārlietu ministri Lorāns Fabius (Laurent Fabius) un Sergejs Lavrovs (Серге́й Лавро́в) sarunu vietu pametuši, nesniedzot komentārus.

Savukārt Vācijas ārlietu ministrs Franks – Valters Šteinmeiers (Walter Steinmeier) sarunas raksturojis kā ļoti smagas, norādot, ka dažos jautājumos tomēr ir panākts progress. Galvenokārt diskusiju laikā tika spriests par veidiem, kā atrisināt krīzi un apturēt karadarbību Ukrainas austrumos.

Uzmanības centrā bija arī jautājums par Krievijas ieroču piegāžu apturēšanu. Ukrainas ārlietu ministrs Pavlo Kļimkins (Павло Клімкін) paziņojis, ka neesot jēgas piekrist kompromisiem, ja valstij ir jāpārkāpj savas sarkanās līnijas. Ministrs uzsvēris, ka Ukraina šo līniju nav pārkāpusi.

Visu četru valstu ārlietu ministri paziņojuši, ka atkārtota tikšanās tiks rīkota tuvāko dienu laikā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas