Ukrainas, Francijas un Vācijas līderi tā arī neatrod veidu, kā izbeigt karu Ukrainā

0 komentāri
Ukrainas, Francijas un Vācijas līderi tā arī neatrod veidu, kā izbeigt karu Ukrainā
Foto: AFP / LETA

Bez konkrētas vienošanās Briselē noslēgušās Vācijas, Francijas, Ukrainas tikšanās, kuras mērķis bija rast risinājumu pilnīgai karadarbības izbeigšanai Ukrainas austrumos.

Puses bijušas vienisprātis, ka, lai īstenotu pērn Minskā panākto vienošanos, būtu nepieciešama pilnīga smago ieroču atsaukšana no konflikta skartajām zonām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tomēr tas nav iespējams līdz brīdim, kad sarunās neiesaistīsies kaujinieku grupējumi. Tāpat aktuāls ir jautājums par vēlēšanām pašpasludinātajās Doņeckas un Luhanskas tautas republikās.

Pirmā vēlēšanu kārta bija paredzēta jau šomēnes, taču tagad nolemts to atlikt līdz brīdim, kad tajās tiks nodrošināta pilnīga drošība. Tikmēr situācija Ukrainas austrumos joprojām ir saspringta – ziņas par apšaudēm pienāk katru dienu.

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas