Ukrainas Drošības dienests savācis pierādījumus par snaiperu darbību Maidanā

0 komentāri

Ukrainas Drošības dienesta vadītājs Valentīns Naļivaičenko apsūdzējis Krievijas prezidenta padomnieku Valentīnu Surkovu ārvalstu snaiperu grupu vadīšanā, kas pirms gada šāva uz protestētājiem Kijevas Neatkarības laukumā, nogalinot vairāk nekā simts cilvēku.

Ukrainas Drošības dienesta vadītājs pavēstīja, ka liels skaits tā laika likumsargu un drošības dienesta darbinieku izrādījušies nodevēji un Krievijas specdienestu darbinieki. Piemēram, bijušais Ukrainas Drošības dienesta Krimas nodaļas vadītājs Pjotrs Zima izrādījies Krievijas specdienestu aģents un palīdzējis īstenot pussalas aneksiju. Pavisam uz šo brīdi aizdomās par valsts nodevību tiek turēti aptuveni 100 bijušo Ukrainas Drošības dienestu darbinieku, no kuriem desmit arestēti.

Šādu informāciju nopratināšanās atklājuši tā laika speciālo spēku Alfa darbinieki, sniedzot konkrētas liecības par ārvalstu snaiperu grupu atrašanās vietām, kuri mērķēja uz mītiņotājiem un uz Iekšlietu ministrijas darbiniekiem.

Tiesībsargājošajām iestādēm ir dokumentāli pierādījumi par ārvalstnieku nelikumīgajām darbībām Maidana protestu laikā.

Tieši pirms gada – 20. februārī – no snaiperu raidītām lodēm Kijevā dzīvības zaudēja apmēram simts cilvēki, bet vēl daudzi tika ievainoti.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas