Nemiernieki uz Krieviju grib izvest 130 Ukrainas bērnus

0 komentāri

Ukrainas armijai arvien ciešāk savelkot loku ap prokrievisko kaujinieku ieņemto Doņecku, bailēs par savu nākotni ir vietējā bērnu nama audzēkņi. Pret pašu gribu nemiernieki viņus vēlas izvest uz Krieviju. Bērnu nama direktorei pagaidām bērnus izdevies nosargāt, taču viņai ir bažas, ka audzēkņi tikšot aizvesti ar varu.

Kauju epicentrā starp Ukrainas armiju un Krievijas atbalstītajiem teroristiem nokļuvuši 130 Doņeckas bērnu nama iemītnieki. Nemiernieki uzstāj, ka bērniem jādodas uz Krieviju, jo tur būšot drošāk. Pret to iebilst gan paši bērni, gan iestādes vadība, aicinot viņus pārvest uz kādu drošāku vietu turpat Ukrainā. Taču teroristi tam nepiekrīt.

Direktore jūtas bezpalīdzīga, bērnus separātistiem atdot nevēlas. Taču viņa nezina, ko spēs darīt, ja tuvākajās dienās bruņotie nemiernieki ieradīsies atkal un bērnus izvedīs ar varu. Arī bērnu nama audzēkņi tagad dzīvo lielās bailēs. Viņi nevēlas pamest Ukrainu, kur daudziem dzīvo brāļi un māsas.

Vecākie audzēkņi atzīst – “mēs saprotam, ka separātistiem mūsu drošība nerūp. Viņi mūs vēlas izmantot kā propagandas rīku, lai parādītu kā Krievija rūpējas par Ukrainas bērniem”.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas