Nemiernieki uz Krieviju grib izvest 130 Ukrainas bērnus

0 komentāri

Ukrainas armijai arvien ciešāk savelkot loku ap prokrievisko kaujinieku ieņemto Doņecku, bailēs par savu nākotni ir vietējā bērnu nama audzēkņi. Pret pašu gribu nemiernieki viņus vēlas izvest uz Krieviju. Bērnu nama direktorei pagaidām bērnus izdevies nosargāt, taču viņai ir bažas, ka audzēkņi tikšot aizvesti ar varu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kauju epicentrā starp Ukrainas armiju un Krievijas atbalstītajiem teroristiem nokļuvuši 130 Doņeckas bērnu nama iemītnieki. Nemiernieki uzstāj, ka bērniem jādodas uz Krieviju, jo tur būšot drošāk. Pret to iebilst gan paši bērni, gan iestādes vadība, aicinot viņus pārvest uz kādu drošāku vietu turpat Ukrainā. Taču teroristi tam nepiekrīt.

Direktore jūtas bezpalīdzīga, bērnus separātistiem atdot nevēlas. Taču viņa nezina, ko spēs darīt, ja tuvākajās dienās bruņotie nemiernieki ieradīsies atkal un bērnus izvedīs ar varu. Arī bērnu nama audzēkņi tagad dzīvo lielās bailēs. Viņi nevēlas pamest Ukrainu, kur daudziem dzīvo brāļi un māsas.

Vecākie audzēkņi atzīst – “mēs saprotam, ka separātistiem mūsu drošība nerūp. Viņi mūs vēlas izmantot kā propagandas rīku, lai parādītu kā Krievija rūpējas par Ukrainas bērniem”.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas