Ukrainas bēgļu skaits tuvojas miljonam

0 komentāri

Turpinoties karadarbībai Donbasā, Ukrainas iekšējo bēgļu skaits sasniedzis jau 980 000, liecina ANO bēgļu lietu aģentūras (UNHCR) dati, kas balstīti uz Ukrainas Sociālās politikas ministrijas ziņām.

Vēl 600 000 cilvēku no Ukrainas devušies uz citām valstīm – uz Krieviju, Baltkrieviju, Moldovu, Poliju, Ungāriju un Rumāniju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Saskaņā ar ANO aplēsēm karadarbība Ukrainas austrumos kopumā prasījusi gandrīz 5500 cilvēku dzīvības, bet ievainoto skaits tuvojas 12 500.

Kā pastāstījis UNHCR pārstāvis Adrians Edvardss, pēdējo divu nedēļu laikā Doņeckas apgabalā pieredzēti plaši postījumi un nopietni cietusi infrastruktūra. “Vietējās varas iestādes sākušas evakuēt cilvēkus no konflikta zonas, bet karadarbības dēļ daudzi joprojām bloķēti pagrabos un ēkās, kas tiek nemitīgi apšaudītas. Evakuāciju organizē valdība ar vietējo brīvprātīgo atbalstu,” viņš norādījis.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas