Ukrainas austrumos vakar nogalināti vismaz 200 Krievijas karavīri un kaujinieki

0 komentāri

Ukrainas austrumos niknās kaujās otrdien nogalināti vismaz 200 Krievijas karavīri un kaujinieki, ziņo Ukrainas pretterorisma operācijas centrs. Otrdien būtiski pastiprinājās kaujinieku un Krievijas karavīru aktivitāte, daudzviet masveidā apšaudot Ukrainas armijas pozīcijas.

Pēcpusdienā kaujinieku raidīta raķete netālu no Doņeckas trāpīja satiksmes autobusā pie Ukrainas armijas kontrolposteņa. Sprādzienā bojā gāja 12 civiliedzīvotāji un vēl 12 ievainoti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Otrdien kaujinieki arī intensīvi apšaudīja Doņeckas lidostas termināli, kurā atrodas Ukrainas bruņoto spēku vienība. Artilērijas apšaudes laikā otrdien sagruvis Doņeckas termināļa dispečeru tornis.

Gan torni, gan lidostas termināli promaskaviskie kaujinieki apšauda kopš pirmdienas, lietā liekot granātmetējus, mīnmetējus, artilēriju un tankus.

Lidostas terminālī bāzētie Ukrainas karavīri ar artilērijas atbalstu atsituši apjomīgo uzbrukumu termināļa ēkai, un pēc tam nakts pagājusi mierīga.

Kaujinieki un Ukrainas teritorijā iesūtītie Krievijas karavīri otrdien arī pirmo reizi izmantojuši smago mīnmetēju sistēmu “Buratino”, kas atrodas tikai Krievijas, Azerbaidžānas, Kazahstānas un Irākas armijas bruņojumā.

Pēc Ukrainas bruņoto spēku datiem, otrdien apšaudēs ievainoti vairāk nekā 20 ukraiņu karavīri, kā arī iznīcinātas vairākas bruņutehnikas vienības.

Kritušo skaits pretinieka pusē ir grūti nosakāms, bet pēc Ukrainas pretterorisma operācijas centra aplēsēm otrdien krituši līdz 250 kaujinieki un Krievijas karavīri.

Ukrainas armija arī sagūstījusi divus kaujinieku rindās karojošus čečenus.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas