Ukrainas austrumos pastiprinās karadarbība

0 komentāri

Pastiprinās kaujas karadarbības māktajos Ukrainas austrumos. Otrdien sadursmēs ar prokrieviskajiem separātistiem nogalināti vismaz septiņi Ukrainas karavīri, bet vēl vairāki ievainoti.

Vietējie Doņeckas un Luhanskas apgabalu iedzīvotāji stāsta, ka situācija konflikta skartajās teritorijās sāk līdzināties tādai, kāda tā bija pirms Minskas pamiera noslēgšanas. To apstiprina arī Ukrainas armija, turklāt kaujās arvien vairāk tiek izmantots smagais bruņojums.

“Mums ir jāatzīst, ka ir jūtama situācijas eskalācija. Esam cietuši smagus zaudējumus. Pēdējo 24 stundu laikā nogalināti septiņi mūsu karavīri, bet vēl 9 ievainoti. Kopumā dienas laika fiksēti 47 pamiera pārkāpumi,” stāstīja Ukrainas armijas pārstāvis.

Otrdien bez konkrētas vienošanās noslēdzās kārtējās Krievijas, Ukrainas, Francijas un Vācijas līderu sarunas par situācijas stabilizēšanu Ukrainas austrumos. Tikmēr kaujas, kas kļūst arvien intensīvākas, rada nopietnas bažas par jauna karadarbības viļņa atsākšanos.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas