Ukrainas austrumos notiek kaujas; ir cietušie

0 komentāri

Pirmdien, tuvojoties četru pušu sarunām Berlīnē, Ukrainas austrumus notikušas vairākas kaujas. Ukrainas Drošības padome pavēstījusi, ka pēdējās diennakts laikā kritis viens ukraiņu karavīrs, bet ievainoti seši.

Savukārt prokrievisko kaujinieku pārstāvis Eduards Basurins medijiem ziņojis, ka kaujās ar Ukrainas valdības spēkiem pie Doņeckas lidostas un reģionā uz austrumiem no Mariupoles ievainoti četri kaujinieki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ukrainas Drošības spēku pārstāvis Oleksandrs Motuzjaniks Kijevā sacījis, ka kaujinieki pārkāpuši ugunspārtraukšanas vienošanos, uzbrūkot valdības armijai ar smago artilēriju.

Ar liela kalibra smagajiem ieročiem un tankiem kaujinieki veikuši vairāk nekā 20 uzbrukumus.

Savukārt Basurins apgalvojis, ka Ukrainas armija pārkāpusi ugunspārtraukšanu, veicot “provokatīvas darbības”.

Eiropas Drošības un sadarbības padome (EDSO), kas novēro ugunspārtraukšanu, izteikusi satraukumu par vardarbību.

Organizācijas galvenais novērotājs Ukrainā Ertugruls Apakans aicinājis visas puses ievērot atturību.

Ziņas par jauniem vardarbības gadījumiem pienākušas tikai dažas stundas pirms Ukrainas, Krievijas, Francijas un Vācijas ārlietu ministru tikšanās Berlīnē.

Vācijas ārlietu ministra Franka Valtera Šteinmeiera pārstāvis paziņojis, ka vardarbībā vainojamas abas puses. Viņš piebildis, ka galvenais jautājums pirmdienas sarunās būs februārī Minskā parakstītās vienošanās politiskie aspekti.

Sarunas sāksies plkst. 20.00 (plkst. 19.00 pēc Latvijas laika), un gaidāms, ka tās turpināsies līdz vēlai naktij.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas