Ukrainas austrumos atsākušās intensīvas apšaudes

1 komentārs

Ukrainas austrumos atsākušās kaujas starp Ukrainas armiju un prokrieviskajiem separātistiem. Aizvadītās nedēļas nogalē apšaudēs dzīvību zaudējuši seši cilvēki, tostarp četri Ukrainas armijas karavīri.

Vissliktākā situācija ir Doņeckas lidostas apkārtnē. Svētdien no mīnmetējiem un tankiem apšaudīts meteoroloģiskās stacijas tornis un Doņeckas lidostas jaunais terminālis, ziņo Ukrainas mediji.

Amatpersonas norāda, ka kaujinieki ievērojami palielina apšaudes intensitāti pret Ukrainas armiju un vietējiem iedzīvotājiem.

Tāpat svētdien kaujinieki apšaudījuši termoelektrostaciju, kas ar elektroenerģiju apgādā iedzīvotājus gan Doņeckā, gan ārpus tās.

1 komentārs

TOP komentāri

  • asais
    0

    asais

    Izskatās ,kad kādam PASAULES VARENAJAM...GRIBAS ĻOOTI PAKAROT....Jo nekādi negrib konfliktu izbeigt ar mieru ..........Bet iespējas ir un būs....Vienīgais,ja UKRAINA LIELĀS ,KAD APBRUŅOJUSI UN IESAUKUSI ARMIJAS RINDĀS 200 000 CILVĒKU....UN KAD UKRAINAS ARMIJA IR GATAVA KAROT.....TAS TIKAI NORĀDA,KAD MIERA TUR NEBŪS......Bet vajadzētu tomēr NĀKT pie prāta..un beigt to karu.....JO VISS VAR BEIGTIES DAUDZ TRAĢISKĀK........Pagaidām ir ...4500 bojā gājušie...un viens BOINGS.......KRIMA......DOŅECKA...LUGANSKA.....Bet var būt tā,kad tur tiek iesaistīta visa ..EIROPA......ASV.....UN TAD NEIZTIKS AR VIENU BOINGU...UN 4500 bojā gājušajiem........UN VAI TAS IR TO VĒRTS..........BEIDZAMAIS LAIKS IR IZBEIGT ŠO MURGAINO KARU...........

    13.01.2015 17:24

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas