Ukrainas austrumos aizvadītajā naktī turpinājušās asiņainas kaujas

0 komentāri

Asiņainas kaujas aizvadītajā naktī atsākušās vairākās Ukrainas austrumu pilsētās. Neoficiāli avoti ziņo par bojā gājušajiem, precīzs to skaits, gan netiek minēts.

Ukrainas Bruņoto spēku pārstāvji šorīt paziņojuši, ka promaskavisko separātistu kaujinieki, kas bija sagrābuši Doņeckas lidostas termināli, praktiski pilnībā ir iznīcināti. Tikmēr asiņainas kaujas starp Ukrainas armiju un bruņotiem prokrieviskajiem separātistiem izcēlušās arī austrumu pilsētās Mariupolē un Slavjanskā.

Mariupolē apšaude izcēlusies pie separātistu grupējuma “Doņeckas tautas republika” štāba. Aculiecinieki stāsta, ka esot šauts ar lielkalibra ieročiem. Cilvēki masveidā tiekot indēti ar gāzi, to vidū ir mierīgie iedzīvotāji. Pašpasludinātās Doņeckas republikas līderis Deniss Pušilins aicinājis Krieviju sniegt jebkāda veida palīdzību, jo citādi Doņecku varot piemeklēt humanitārā katastrofa.

Reaģējot uz pēdējo dienu notikumiem Ukrainas austrumu pilsētās, Krievija aicina Ukrainu pārtraukt pretterorisma operāciju.

Krievijas Ārlietu ministrija aicina Eiropas Drošības un sadarbības organizāciju sniegt objektīvus un visaptverošus datus par Doņeckā notiekošo. Krievijas ārlietu ministrs Sergejs Lavrovs piedāvājis sākt atklātu dialogu ar Kijevu apmaiņā pret jebkādu militāru darbību izbeigšanu pret promaskaviskajiem separātistiem. Ukrainas jaunievēlētais prezidents Petro Porošenko izteicis gatavību runāt ar Krievijas pārstāvjiem par iespējām izbeigt krīzi Ukrainā.

Jaunievēlētais Ukrainas prezidents Petro Porošenko ar Krievijas amatpersonām plāno tikties nākamajā nedēļā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas