Ukrainas armija un separātisti veic karagūstekņu apmaiņu

0 komentāri

No Ukrainas pienāk ziņas, ka prokrieviskie separātisti un Ukrainas valdības spēki uz robežas veic karagūstekņu apmaiņu.

Par to šobrīd liecina vien sociālajos tīklos publiskoti attēli. Tiek ziņots, ka 150 Ukrainas karavīri tiek apmainīti pret 222 dumpiniekiem, kurus aizturējuši valdības spēki. Oficiālu komentāru par šo gūstekņu apmaiņu nav.

Tā notiek laikā, kad Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā aprāvās miera sarunas starp separātistiem un Kijevu nolūkā atrast risinājumu konfliktam, kurā gājuši bojā jau vairāk nekā 4700 cilvēki.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas