Ukrainai steidzami nepieciešams jauns premjers, uzskata Saakašvili

0 komentāri

Reālas pārmaiņas Ukrainā būs iespējamas vien ar premjerministra nomaiņu. Tā paziņojis bijušais Gruzijas prezidents un pašreizējais Ukrainas Odesas apgabala gubernators Mihails Saakašvili.

Šāds Saakašvili viedoklis izskanēja Minhenes drošības konferences ietvaros, komentējot ASV Valsts sekretāra Džona Kerija teikto, ka sankcijas pret Krieviju paliks spēkā tikmēr, kamēr tiks īstenota Minskas vienošanās par mieru Ukrainā.

Vienlaikus Kerijs akcentēja, ka arī Ukrainai ir jāpilda vienošanās un jāpierāda, ka reformu process uzvarēs korupciju valstī.

Tieši šobrīd Kijevai jāīsteno virkne reformu, lai saņemtu vairāk nekā 17 miljardu dolāru aizdevumu no Starptautiskā Valūtas fonda. Saakašvili norādīja, ka tam ir nepieciešams jauns valdības vadītājs.

Pašreizējais Ukrainas premjers Arsēnijs Jaceņuks jau pagājušonedēļ brīdināja, ka varētu atkāpties no amata.

Politiskā krīze Ukrainā pastiprinājās pēc tam, kad pagājušo trešdien no amata atkāpās ekonomiskās attīstības un tirdzniecības ministrs Aivars Abromavičs, kurš Rietumvalstīs tika slavēts par centieniem mazināt korupciju un virzīt uz priekšu privatizācijas procesu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas