Ukraina varētu ieviest vīzu režīmu ar Krieviju

0 komentāri

Ukraina nepieciešamības gadījumā varētu ieviest vīzu režīmu ar Krieviju, paziņojis Ukrainas premjerministrs Arsēnijs Jaceņuks.

Vīzu režīma ieviešana kalpotu kā papildu līdzeklis Krievijas un Ukrainas robežas kontrolei, viņš skaidroja.

Pašlaik tie Krievijas pilsoņi, kuri atlido uz Kijevu bez noteikta mērķa, tiek nosūtīti atpakaļ, bet nākotnē būtu nepieciešama stingrāka kontrole, ir pārliecinātas Ukrainas amatpersonas.

A. Jaceņuks norādīja, ka patlaban galvenais uzdevums ir īstenot projektu “Siena”, kura mērķis ir nostiprināt robežu starp abām valstīm. Uz Krievijas un Ukrainas robežas, Čerņigovas apgabalā robežas izbūve jau ir sākusies, un darbi sākušies ar robežgrāvju nostiprināšanu. Kopumā šajā apgabalā robežas nostiprināšana notiks 180 kilometru garā posmā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas